Prekvapivá, ale po výbornom výkone zaslúžená výhra v Kostolišti

17.09.2012 12:13

Kostolište – Závod 0:3 (0:3)
Zostava: Uhrinec Miroslav, Procháska Ján, Kováč Róbert, Blecha Marek, Žák Roman, Susko Michal, Procháska Jozef, Uhrinec Pavol, Šíp Andrej, Brenkus Radovan, Blecha Roman
Striedačka: Fazekaš Tomáš, Stanišev Daniel, Majzún Radovan

Už v 5. minúte získal Susko roh a o minútu neskôr sme sa tešili z prvého gólu, ktorý vsietil Uhrinec P. – 0:1. V 8.minúte mali domáci možnosť vyrovnať, ale prekopli bránu. Nedáš – dostaneš sa potvrdilo, keď Procháska Ján krásnou strelou rozvlnil sieť domácich – 0:2. V 21. minúte si vybojovali rohový kop domáci, z ktorého nevsietili. Vzápätí sa Šíp uberal sám na bránu. Nevystrelil, ale prihral Blechovi R., ktorý chcel prihrávku ešte posunúť Suskovi. Jemu sa však lopta už nedostala. V 26.minúte domáci trafili náš múr a chvíľu nato ich strela míňala našu tyč. Vsietiť sa pokúsil aj Susko, ktorého strelu brankár vychytal. Po rohovom kope sa podarilo prekonať brankára Žákovi – 0:3. V 42. minúte sme hlavičkova

li brankárovi do rúk. Prvý polčas sa napriek mnohým šancám skončil 0:3.
Druhý polčas sa začal Procháskovou Jo šancou . V 57. minúte sa pred bránou domácich ocitol Procháska Jo, ktorý nezakončil, pretože bol vytlačený. Pokúsil sa vystriedať aj Susko, ktorý tesne minul bránu. V 71.minúte Uhrinec M. vyrazil a domáci sa k dorážke nedostali. Rozhodca napomenul žltou kartou Kováča. Asi sám nevedel, čo píska a už sme si aj stavali ďalší múr, ktorý prekopli a lopta skončila v rukách brankára. V 81. minúte chcel strelou prekvapiť Procháska Jozef, ale brankár všetko videl a strelu vyrazil. Ďalšiu žltú kartu ukázal rozhodca Procháskovi Jozefovi, ktorého v 85. minúte vystriedal Majzún. V 88. minúte opustil ihrisko Šíp a nahradil ho Fazekaš. V 90. minúte trafili domáci brvno a rozhodca ukončil stretnutie.