Aktuality

Víkendové výsledky majstrovských zápasov mládežníckych mužstiev

06.11.2017 16:53
PRÍPRAVKA U9 ŠK Závod – TJ Malinovo 5:4 góly: R.Slovinský 3, J.Strmenský, B.Michalovič PRÍPRAVKA U11 ŠK Závod - Sološnica 6:3 góly: R.Slovinský 3, M.Bachratý 2, M.Chvátal  

PROGRAM PRÍPRAVIEK U9, U11 NA 45. KALENDÁRNY TÝŽDEŇ

06.11.2017 16:52
U9+U11 Štvrtok 09.11. 16:00 tréning ihrisko U11 Nedeľa 12.11. 13:00 zápas halovej ligy ŠK Závod - FC Zohor odchod autami 12:00

PROGRAM MAJSTROVSKÝCH ZÁPASOV MUŽSTIEV ŠK ZÁVOD NA SOBOTU 4.11. A NEDEĽU 5.11.2017

01.11.2017 19:29
Sobota 4.11. 10:30 PRÍPRAVKA U11 ŠK Závod - Sološnica                     13:30 A mužstvo ŠK Závod – Domino Bratislava Nedeľa 5.11. 11:00 PRÍPRAVKA U9 ŠK Závod - Malinovo  

VYLOSOVANIE ZIMNEJ HALOVEJ LIGY U11 2017/2018

28.10.2017 18:56
CVČ ŽOLÍK ZIMNÁ HALOVÁ LIGA 2017 STARŠÍCH PRÍPRAVIEK r. (2007-2008) ROZDELENIE SKUPÍN     Skupina „B“   1   ŠK Žolík r. 2008 2   FKP DÚBRAVKA r....

PROGRAM PRÍPRAVIEK U9, U11 NA 44. KALENDÁRNY TÝŽDEŇ

28.10.2017 18:20
U9+U11 Utorok     31.10.  17:00      tréning ihrisko   U11        Streda     01.11   11:00      majstrovský...

Výsledky majstrovských zápasov mládežníckych mužstiev z 28.10.

28.10.2017 17:29
PRÍPRAVKA U9 FK Scorpions Blava - ŠK Závod 0:2   góly: J.Strmenský, N.Michalovičová   PRÍPRAVKA U11 Studienka - ŠK Závod 0:5   góly: R.Slovinský 2, M.Bachratý, M.CHvátal, K.Blažek

PROGRAM MAJSTROVSKÝCH ZÁPASOV MUŽSTIEV ŠK ZÁVOD NA SOBOTU 28.10.2017

25.10.2017 19:33
Sobota 28.10. 14:00 PRÍPRAVKA U11 Studienka - ŠK Závod...

Slovenský Grob 22.10.2017

25.10.2017 17:00
Do Slovenského Grobu sme vycestovali s odhodlaním bodovať Zostava: Michálek, Drahoš, Majzún, Brunclík, Slovinský, Kudoláni, Blecha M.(C), Blecha R, Gildein, Sedláček, Procháska ml., Náhradníci: Dvořák, Procháska st.; Andrla, Podkovčík Gól: Kudoláni OSK Slovenský Grob : ŠK Závod - 2:1 Hodnotenie...

PROGRAM PRÍPRAVIEK U11, U9 NA 43. KALENDÁRNY TÝŽDEŇ

22.10.2017 19:56
U9+U11 Utorok 24.10. 17:00 tréning ihrisko U9+U11 Štvrtok 26.10. 17:00 tréning ihrisko   U11 Sobota 28.10. 14:00 majstrovský...

BOHATÝ GÓLOVÝ VÍKEND NAŠICH MLÁDEŽNÍCKYCH MUŽSTIEV

22.10.2017 19:23
PRÍPRAVKA U9 ŠK Závod - Báhoň 6:4 góly: R.Slovinský 4, J.Hollá, R.Michalovič PRÍPRAVKA U11 ŠK Závod - Kostolište 11:5 góly: R.Slovinský 3, M.Bachratý 3, M.CHvátal 2, K.Blažek, J.Hollá, Alex Duška MLADŠÍ ŽIACI U13 Grinava - ŠK Závod 0:20 góly: E.Šišulák 4, E.Bartoš 3, T. Vachálek 3,Tomáš Hollý...

PROGRAM MAJSTROVSKÝCH ZÁPASOV MUŽSTIEV ŠK ZÁVOD NA SOBOTU 21.10. A NEDEĽU 22.10.2017

20.10.2017 20:41
  Sobota 21.10. 15:00 PRÍPRAVKA U11 ŠK Závod - Kostolište Nedeľa 22.10. 11:00 PRÍPRAVKA U9 ŠK Závod - Báhoň                      12:30 MLADŠÍ ŽIACI U13 Grinava - ŠK Závod...

PROGRAM PRÍPRAVIEK U11, U9 NA 42. KALENDÁRNY TÝŽDEŇ

16.10.2017 19:41
U9+U11 Utorok 17.10. 17:00 tréning ihrisko U9+U11 Štvrtok 19.10. 17:00 tréning ihrisko U11 Sobota 21.10. 15:00 majstrovský zápas ŠK Závod – Kostolište na ihrisku 14:00 U9 Nedeľa 22.10. 11:00 majstrovský zápas ŠK Závod – Báhoň na ihrisku 10:00  

VÝSLEDKY MAJSTROVSKÝCH ZÁPASOV MLÁDEŽNÍCKYCH MUŽSTIEV ŠK ZÁVOD NEDEĽA 15.10.2017

15.10.2017 18:21
PRÍPRAVKA U11 FKM Stupava - ŠK Závod 12:0 PRÍPRAVKA U9 FKM Stupava - ŠK Závod 7:0 MLADŠÍ ŽIACI U13 ŠK Závod - Žolík Malacky 9:0 góly: Erik Bartoš 4, Tobias Adam Vachálek 3, Markus Adam Vachálek, Tomáš Hollý  

Program na nedeľu 15.10.2017

13.10.2017 20:53
PROGRAM MAJSTROVSKÝCH ZÁPASOV MUŽSTIEV ŠK ZÁVOD NA NEDEĽU 15.10.2017 09:00 PRÍPRAVKA U11 FKM Stupava - ŠK Závod odchod autami 07:45 10:30 PRÍPRAVKA U9 FKM Stupava - ŠK Závod odchod autobusu 09:15 12:00 MLADŠÍ ŽIACI U13 ŠK Závod - Žolík Malacky na ihrisku 11:00 15:00 A mužstvo ŠK Závod - MFK...

PROGRAM PRÍPRAVIEK U11, U9 NA 41. KALENDÁRNY TÝŽDEŇ

09.10.2017 17:10
PROGRAM PRÍPRAVIEK U11, U9 NA 41. KALENDÁRNY TÝŽDEŇ U11 Utorok 10.10. 17:00 majstrovský zápas V.Leváre – ŠK Závod odchod autami 16:15 U9 17:00 tréning ihrisko U9+U11 Štvrtok 12.10. 17:00 tréning ihrisko11:00 U11 Nedeľa 15.10. 09:00 majstrovský zápas FKM Stupava - ŠK Závod odchod autami...

Výsledky mládeže

09.10.2017 17:09
VÝSLEDKY MAJSTROVSKÝCH ZÁPASOV MLÁDEŽNÍCKYCH MUŽSTIEV ŠK ZÁVOD Sobota 07.10. 10:00 MLADŠÍ ŽIACI U13 Rohožník - ŠK Závod 4:1 gól: Tomáš Hollý 15:30 PRÍPRAVKA U11 ŠK Závod – Borinka 3:2 góly: Marek CHvátal 3 Nedeľa 08.10. 11:00 PRÍPRAVKA U9 ŠK Závod - Kalinkovo 2:13 góly: Richard Slovinský...

Remíza v Jakubove

09.10.2017 17:07
A-mužstvo pricestovalo z Jakubova s jedným bodom Zostava: Babirát, Drahoš, Malý, Sedláček, Valla, Žák, Blecha M., Kovarík, Brunclík, Majzún, Blecha R. Na striedanie boli pripravení: Slovinský, Prochaska; Podkovčík ŽK: Brunclík ČK: Blecha M. Góly: Drahoš, Blecha M. TJ Záhoran Jakubov : ŠK Závod -...

Program na nasledujúci víkend

05.10.2017 19:45
PROGRAM MAJSTROVSKÝCH ZÁPASOV MUŽSTIEV ŠK ZÁVOD NA SOBOTU 07.10. 2017, NEDEĽU 08.10.2017 A UTOROK 10.10.2017   Sobota 07.10. 10:00 MLADŠÍ ŽIACI U13 Rohožník - ŠK Závod odchod autobusu 08:45 15:30 PRÍPRAVKA U11 ŠK Závod – Borinka na ihrisku 14:30 Nedeľa 08.10. 11:00 PRÍPRAVKA U9 ŠK...

Výhra z Limbachom na hody.

04.10.2017 19:33
Trojbodové hody Na ,,Hody" (1.10.2017) sme privítali FK Karpaty Limbach. Zostava: Babirát, Drahoš, Malý, Čemba, Sedláček, Valla, Kudoláni, Žák, Slovinský, Blecha M., Kovarík Na striedanie boli pripravení: Brunclík, Podkovčík, Majzún, Blecha R.; Gildein. Strelcom jediného gólu bol Patrik Malý. Žltou...

Nominácia hráčov U9 na Inter 28.9.2017

28.09.2017 05:51
Štvrtok 28.9. U9 majstrovský zápas 17:30 FK Inter Bratislava : ŠK Závod odchod autobusu 16:00 Nominovaní hráči: JANA HOLLÁ NATÁLIA MICHALOVIČOVÁ LUKÁŠ LINDER RICHARD SLOVINSKÝ ROMAN MICHALOVIČ JAKUB STRMENSKÝ ANDREJ DUŠKA TIBOR PRACHÁR MARKO UHRINEC ALEX ČÁNI LUKÁŠ MAJZÚN FILIP...