04.09.2012 20:02

Viničné – Závod 3:1 (1:0)
gól Závod: Susko

Zostava: Babirát – Majzún, Kováč, Žák, Blecha M. – Drahoš (Uhrinec), Procháska Ján, Blecha R. (Šišolák), Andrla – Šíp (Dojčák), Susko

Do 23.minúty sa nič vážne nedialo. Potom sa pri hlavičkovom súboji zranil Drahoš a domáci hráč. Drahoša nahradil Uhrinec. V 30. minúte vystrašil Babiráta nepodarený center, ktorý skončil zhora na sieti. V 42. minúte po tečovanej st

rele Kováčom sa domáci ujali vedenia – 1:0. Skrumáž po rohu Babirát zachránil – tvrdú strelu chytil do tváre. V 46. minúte priamy kop zneškodnil Babirát a v 48. minúte už domáci viedli 2:0. V 55. minúte sa Šíp vo vyloženej šanci pošmykol a domáci šancu zlikvidovali. V tej istej minúte ukázal rozhodca žltú kartu Žákovi. V 57. minúte rýchly protiútok domácich a opäť zmena stavu – 3:0. Ďalšiu šancu domácich nevyužili a hlavičkovali tesne vedľa. Po pár minútach mali domáci ďalšiu šancu, keď z päťky prestrelili bránu. V 62. minúte prebehlo na našej strane striedanie – Šípa striedal Dojčák. O desať minút neskôr sme mali 2 rohové kopy, ktoré domáci v pohode odvrátili. 74. min. priamy kop – lopta preletela šestnástku. V 75.minúte striedanie – Blechu R. vystriedal Šišolák. Po pár minútach nepremenil šancu Susko, ale v 79. minúte Susko unikol a upravil stav – 3:1. Brankár domácich náš rohový kop vykopol. V 83. minúte priamy kop Prochásku domáci odvrátili a 90+1min. Procháskova strela letela nad. Konečný stav stretnutia – Viničné:Závod – 3:1.