23.04.2012 23:30

Budmerice  - Závod 2:1 (0:0)
gól Závod: vlastný

Zostava Závod: Babirát – Blecha M., Kováč, Žák, Majzún – Drahoš (Šíp), Procháska, Blecha R., Andrla – Susko, Uhrinec
Prvý polčas mali domáci miernú prevahu. Vypracovali si dve 100% príležitosti, ktoré zostali nevyužité. Za nás mal dobrú príležitosť Uhrinec, ale jeho strela minulá cieľ o centimetre. Druhý polčas sme začali dobre, súpera sme pritlačili, z čoho pramenila tutovka Drahoša, ktorého domáci brankár vychytal. Pravidlo “nedáš – dostaneš” platilo v 56 resp. 59 minúte domáci hlavičkou rozvlnili našu sieť. Po inkasovaní gólov sme hru otvorili a domáci podnikali rýchle protiútoky do našej otvorenej obrany. 2-3 výborné príležitosti nevyužili, vďaka nepresnému zakončeniu. My sme skorigovali stav v 87. minúte po rohovom kope, keď si loptu vrazil do brány sám obranca. V 90. minúte sme mohli vyrovnať Uhrincom, avšak sa tak nestalo. V samotnom závere prišlo ešte vylúčenie Uhrinca po druhej žltej.
Po zápase sme mali trocha ťažké srdce na rozhodcovskú trojicu, ktorí určitou mierou prispeli k našej prehre. Na druhej strane to bol náš najslabší výkon na jar.