09.05.2012 12:03

Baník Pezinok – Závod 3:2 (0:1)
góly Závod: Susko, Šíp
Zostava Závod: Babirát – Majzún, Kováč, Žák, Blecha M. – Drahoš, Procháska, Blecha R., Šišolák (Šíp) – Andrla, Susko
Úvod zápasu jednoznačne patril nám, keď sme súpera dostali pod tlak a v 7 minúte Susko po prihrávke Prochásku dal vedúci gól stretnutia. Po góle sa hra vyrovnala a domáci začali byť nebezpečný. Dobré prieniky domácich likvidoval Babirát a dobre postavený stopér Kováč. Prvý polčas priniesol dobrý futbal. Druhý polčas už začali “úradovať” rozhodcovia. Najskôr v 54. minúte vyrovnal domáci útočník a v 62. minúte si rozhodca vymyslel pokutový kop, z čoho bol prekvapený aj domáci útočník. Penaltu Pezinok bezpečne premenil a my sme prehrávali 2:1. V 71. minúte domáci zvýšili už na 3:1, keď pred gólom bol jasne faulovaný náš Žák, avšak píšťalka ostala zase nemá. Hra z našej strany bola už nervózna a nevedeli sme sa vďaka rozhodcu dostať do tempa. V 80. minúte ešte znížil Šíp, strelou z hranice šesťnástky. Vyrovnanie aj napriek tlaku neprišlo a tak sme zaknihovali ďalšiu prehru. Mrzieť nás môžu žlté karty, ktoré boli udelené neoprávnene.