Neuveriteľná séria bez streleného gólu. Zmeniť štýl hry, či vyhlásiť konkurz na strelca...?

26.10.2010 15:06

Jablonové – Závod 2:0
Zostava Závod: Vašek – Blecha M., Uhrinec, Košický, Chvátal L. – Drahoš (Krajčír), Blecha R., Procháska Jozef, Chvátal M. – Šíp, Andrla  V Jabloňovom sme mali na lavičke len jedného na striedanie. V 13. minúte sa zranil Drahoš a lavička bola už osamelá. V prvom polčase sa zranil ešte Chvátal M. a s nami to vyzeralo zle – nedobre. Po prvom polčase sme ešte držali stav 0:0, aj keď mali domáci optickú prevahu. Vytvorili si aj šance. My sme mohli dať gól Procháskom Jozefom, ale s dobrej pozície prestrelil. V druhom polčase sme dostali gól v 67. resp. 87. minúte. My sme mali šancu s Krajčírom, ale zase sme nepremenili.

Mrzieť nás môžu zranenia, keď sa k zranením (Procháska Ján, Žák, Brenkuš, Kováč) pripojili Drahoš a Chvátal M..