Nehostinný terén Doľanský

12.11.2009 23:36

Hneď v úvode zápasu sme boli aktívnejší a vypracovali sme si viacero šancí. Hlavne Giertlova strela pýtala gólové zakončenie. Po hrúbke nášho stopéra mali domáci obrovskú možnosť ísť do vedenia, ale Vašek sa vyznamenal a dobrý výkon podával i ďalšom priebehu zápasu. Do vedenia sme išli už v 15 minúte po pohotovom zakončení Šípa. Neprešla ani ďalšia minúta a pridali sme ďaľší gól, keď po ľavom krídle unikol Drahoš a s prehľadom skóroval. Drahoš mal do polčasu ešte dva úniky, ktoré však nepremenil.

Druhý polčas začali domáci aktívne a prišlo zníženie po ich štandardnej situácii. Ďalej domáci však ohrozovali Vašeka len strelami z diaľky. Z našich Ján Procháska z priameho kopu trafil tyč a Giertlovu peknú hlavičku chytil domáci brankár. Ukľudnujúci tretí gól strelil Procháska Jozef po perfektnom centri Prochásku Jána. Futbalový výkon, podobne ako v minulom kole, opäť neveľmi lahodil oku diváka. Podpísal sa na ňom však i náročný terén, ktorým sú Doľany povestné. Víťazstvo 1:3 pre TJ Závod.