Líder tabuľky na kolenách

19.10.2009 19:08

V nedeľu sme privítali lídra našej ligy - Hrubý Šúr. Hneď v úvode nás technickí a futbalovo vyspelí hostia pritlačili. Šance však zlikvidoval dobre chytajúci Vašek alebo mali hostia vychýlenú mušku. Postupne sa však hra vyrovnávala. Po tečovanom centre Prochásku Jána a lobe Krajčíra dorazil do prázdnej brány na istotu Procháska Jozef. Stav 1:0 sme udržali do polčasu.

Hneď po prestávke sme mali dávku obrovského šťastia, keď hráči Hrubého Šúru mali viac príležitostí vyrovnať. Zachránilo nás brvno aj tyč. Od nás zahodil tutovku Procháska Jozef, keď neuspel zoči - voči súperovmu brankárovi. V nadstavenom čase dobre hrajúci Giertl upravil stav na 2:0. Hostia boli lepším a technickejším mužstvom. My sme však boli zase bojovnejší, a to rozhodlo. Poskočili sme teda na druhé miesto tabuľky s štvorbodovým odskokom za Hrubým Šúrom.