28.05.2012 12:38

ZÁVOD - Zohor 5:0 (1:0)

ZÁKLADNÁ ZOSTAVA : Juraj Šišolák 4, Roman Žák 6, Roman Blecha 8, Richard Andrla 9, Radovan Majzún 10, Martin Drahoš 11, Róbert Kováč 12, Pavol Uhrinec 15, Ján Procháska 16, Michal Susko 20, Miroslav Uhrinec 22

STRIEDAČKA : Patrik Dojčák 5, Marek Miženko 7

V bránke so staro-novým Miroslavom Uhrincom sa začal zápas 24. kola. Už v 11. minúte ho preverili – bol úspešný a strelu vyrazil. Dvojnásobnú šancu nevy

užil v 34. minúte Susko, no brankár si od neho dlho neoddýchol a v 40. minúte nás poslal do vedenia – 1:0.
Cez polčas hráči nabrali nové sily a už v 48. minúte sa hostia pokúsili vyrovnať, keď zachránilo nás brvno. Nedáš – dostaneš sa potvrdilo a Susko dal ďalší gól – 2:0. To, že Suskovi to dnes pekne strieľa potvrdil svojím tretím gólom – 3:0. Aby sa nepovedalo, zaútočiť sa pokúsili aj hostia, ale Uhrinec M. ich vychytal. V 70. minúte nastalo na našej strane prvé striedanie, v ktorom Šišoláka vystriedal Miženko. Chvíľku na to prebehlo ďalšie striedanie. Ihrisko opustil Žák a nahradil ho Dojčák. V 79. minúte po parádnej akcii vsietil ďalší gól Dojčák – 4:0. Hostia sa pokúsili znížiť, ale Uhrinec M. strelu chytil. V zápätí rozvlnil sieť hostí Uhrinec P. – 5:0. Miženko v 85. minúte zbytočne fauloval a dostal žltú kartu. Do veľkej šance sa dostal ešte Dojčák, ale netrafil bránu podľa svojich predstáv. V 90. minúte sa hráči Zohoru dostali prvýkrát do poriadnej šance, ale nepremenili, a tak hráč trafil aspoň ochrannú sieť za bránou. Konečný stav Závod : Zohor – 5:0.