03.11.2011 02:12

Závod - Jakubov 3:0 (1:0)
Góly: Šišolák, Miženko, Uhrinec
Zostava Závod: Vašek – Majzún, Uhrinec, Žák, Brenkus – Šišolák, Blecha R., Procháska, Blecha M. – Šíp (Miženko), Dojčák (Babirát)

Zápas sme začali bez troch hráčov základnej zostavy. Prvý polčas sme mali herne trocha navrh. V 18. minúte bol vylúčený Žák a o desať minút sa porúčal aj hosťujúci útočník. Prvý gól sme dali po dlhom autovom vhadzovaní do šesťnástky, najmladší hráč na ihrisku Šišolák hlavou otvoril skóre. Do polčasu sme mali niekoľko dobrých striel, ktoré sa neujali. Hostia mali dve šance, ktoré boli po naších chybách v obrane – zostali tiež nevyužité.
Druhý polčas sa hra vyrovnala a my sme sa sústredili na bránenie. Po chybe Uhrinca, hosťujúci útočník nedal gól, keď ho vychytal Vašek. 2 – 3 šance sme mali aj my aj hosťia. V 82 minúte Miženko pridal z ostrého uhla gól, keď chyboval hosťujúci brankár. Tretí gól padol v 90 minúte – Uhrinec nožničkami zavesil pod brvno.