Doma opäť na víťaznej vlne

21.09.2009 15:21

O našu domácu víťaznú sériu nás nepripravilo ani mužstvo Plavecký Štvrtok - Vysoká. Hostia v snahe odviesť si z nášho ihriska nejaké body, prišli posilnení niekoľkými hráčmi z treťoligového Plaveckého Štvrtka. Avšak vietor z plachiet im zobralo vylúčenie dvoch hráčov hneď v úvode zápasu. Prvé vylúčenie za stiahnutie súpera vo vyloženej šanci, druhé po faule zozadu a následnej druhej žltej karte. A tak prišiel rad na nás... Najprv sa individuálne presadil Giertl a vymietol ľavý horný roh hosťujúcej brány a tesne pred koncom polčasu zvýšil naše vedenie inak nevýrazný Drahoš.

V druhom polčase sme boli odhodlaný postupne zvyšovať svoje vedenie, veď prevaha o dvoch hráčov v poli by mala byť jasnou zárokou úspechu. Náš náskok zvýšil na 3:0 Blecha Marek a o výsledku zápasu bolo týmpádom rozhodnuté. Hostia sa snažili a boli miestami veľmi nebezpečný aj v oslabení a ich snahu korunoval gól na 3:1. Žiadnu drámu nepripustil opäť Giertl a jeho druhým gólom sme opäť odskočoli súperovi na rozdiel troch gólov. V závere zásu ešte zvlhol pušný prach v kopačkách Krajčírovi, keď vo vyloženej šanci zoči-voči brankárovi prestrelil bránu. Hostia skorigovali na konečných 4:2, keď sa presadili po nepresnej rozohrávke Prochásku Jána.