16.05.2011 17:57

Závod – Viničné 4:1 (0:0)
Góly Závod: 61, 64, 70 Uhrinec 3, 81 Šíp
Zostava: Vašek – Košický, Kováč, Brenkus, Blecha M. (Duška) – Chvátal, Procháska Ján, Uhrinec, Andrla – Šíp, Procháska Jozef

Viničné prišlo v oslabenej zostave a bez náhradníkov. Prvý polčas ešte s nami držali krok. Prvú veľkú príležitosť mali hostia, keď z päťky prekopli. My sme zahodili šance Prochásku a Uhrinca. Druhý polčas sa už hostia zväčša bránili a boli pod tlakom. Prvý gól prišiel po rohovom kope zahrávaný Procháskom Jánom v 61. minúte – Uhrinec vyskočil najvyššie a hlavou prekonal brankára. V 64. minúte sa situácia zopakovala a Uhrinec hlavou zvýšil na 2:0. 70 minúta priniesla opäť náš gól, keď do tretice asistoval Procháska Ján Uhrincovi a druhý menovaný strelil svoj tretí gól v zápase. Viničné znížili tečovanou strelou v 74. minúte. Šíp si doprial radosť v 81 minúte, keď z hranice veľkého vápna prestrelil hosťujúceho brankára. O pár minút Šíp mieril len do tyče. Tutové šance ešte nepremenili Procháska Ján, Andrla a Šíp.