Aktuality

PROGRAM PRÍPRAVKY NA 39. KALENDÁRNY TÝŽDEŇ

27.09.2016 09:09
PONDELOK 26.09. 17:00 tréning ihrisko len staršia skupina PIATOK 30.09. 17:00 tréning ihrisko staršia i mladšia skupina NEDEĽA 02.10. 11.00 ŠK Závod – ŠK Gajary prípravný zápas predprípraviek r.2009 a mladší na ihrisku 10:00 13:00 ŠK Závod – OFK Vysoká pri Morave majstrovský zápas na ihrisku...

PROGRAM MAJSTROVSKÝCH ZÁPASOV MUŽSTIEV ŠK ZÁVOD CEZ VÍKEND 01.- 02.10.2016.

27.09.2016 09:06
        SOBOTA       01.10.   12:30     MLADŠÍ ŽIACI        ŠK Závod – CFK...

Výsledky z 25.9.2016

27.09.2016 09:02
V náročnom zápase nakoniec prípravka zvíťazila v Rohožníku 3:2. Góly: Lukáš Kopiar, Erik Bartoš, Richard Slovinský   Žiaci na ihrisku vo Viničnom remizovali 2:2(Góly: Vlačuha Jozef 2)   Dorastenci vo Veľkých Levároch po nepremenenej jedenástke v závere zápasu prehrali 2:1 (Hajdin...

PROGRAM MAJSTROVSKÝCH ZÁPASOV MUŽSTIEV ŠK ZÁVOD NA NEDEĽU 25.9.2016

21.09.2016 14:56
       NEDEĽA     25.09.             PRÍPRAVKA       10:00   FC Rohožník - ŠK...

VÝSLEDKY MAJSTROVSKÝCH ZÁPASOV MUŽSTIEV ŠK ZÁVOD Z UPLYNULÉHO TÝŽDŇA

19.09.2016 12:24
ŠTVRTOK 15.09. PRÍPRAVKA 10:00 ŠK Lozorno,FO - ŠK Závod 2:5 góly: Erik Bartoš 3, Richard Slovinský 2 DORAST 16:30 FK CINEMAX Doľany – ŠK Závod 11:2 góly: Nikolas Kolesár, Ronald CHudej SOBOTA 17.09. PRÍPRAVKA 13:30 ŠK Závod – FKM Stupava 5:0 góly: Lukáš Kopiar 3, Erik Bartoš 2 DORAST 16:00 ŠK...

PROGRAM PRÍPRAVKY NA 38. KALENDÁRNY TÝŽDEŇ

19.09.2016 12:23
PONDELOK 19.09. 17:00 tréning ihrisko STREDA 21.09. 17:00 tréning ihrisko NEDEĽA 25.09. 10.00 majstrovský zápas FC ROHOŽNÍK - ŠK ZÁVOD odchod autami 8:45 Info: 0905925500 0903646491

Aj vo sviatok výťazstvo prípravky

15.09.2016 12:51
Aj v dnešný sviatočný deň odohrala prípravka majstrovský zápas. Cestovali sme do Lozorna. Po prvom polčase sme prehrávali 2:1. Do druhého polčasu hráči nastupovali z odhodlaním výsledok otočiť, k čomu ich burcovali i prítomní rodičia. Vďaka hlasnému povzbudzovaniu rodičov a zlepšenému výkonu sme...

PROGRAM MAJSTROVSKÝCH ZÁPASOV MUŽSTIEV ŠK ZÁVOD CEZ VÍKEND 17.- 18.09.2016.

14.09.2016 16:14
PROGRAM  MAJSTROVSKÝCH  ZÁPASOV  MUŽSTIEV  ŠK ZÁVOD  CEZ  VÍKEND 17.- 18.09.2016. DORAST I PRÍPRAVKA ODOHRAJÚ  MAJSTROVSKÉ ZÁPASY AJ VO ŠTVRTOK  15.09.2016             ŠTVRTOK   ...

VÝSLEDKY MAJSTROVSKÝCH ZÁPASOV MUŽSTIEV ŠK ZÁVOD Z UPLYNULÉHO TÝŽDŇA

12.09.2016 08:57
ŠTVRTOK             08.09.      PRÍPRAVKA           18:00    ŠK Závod – FK v Sološnici     6:4  góly: Erik Bartoš 3,...

PROGRAM PRÍPRAVKY NA 37. KALENDÁRNY TÝŽDEŇ

10.09.2016 14:21
PROGRAM PRÍPRAVKY NA 37. KALENDÁRNY TÝŽDEŇ PONDELOK    12.09.   17:00   tréning ihrisko UTOROK        13.09.    17:00   tréning  ihrisko ŠTVRTOK      ...
Všetky články

Náš tím

Martin Michálek

Martin Michálek
Rok narodenia: 1987 Kluby: TJ Sokol Borský Mikuláš, Spartak Myjava, FK ŠVS BRADLAN Brezová pod Bradlom,   TJ Družstevník Hlboké,   FK Borský Svätý Jur   TJ Družstevník Lakšárska Nová...

Marek Čemba

Marek Čemba
Rok narodenia: 1990 Kluby: ŠK Slovan Bratislava, SK Slovan Varnsdorf (Česko), ŠK SFM Senec, FK Slovan Ivanka pri Dunaji, UFC Weiden am See (Rakúsko)

Jaroslav Tomiš

Rok narodenia: 1987 Kluby: TJ Slovan Šaštín - Stráže, FC Spartak Trnava, FK Borský Svätý Jur, TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE

Erik Gildein

Rok narodenia: 1993 Kluby: FK Malé Leváre, ŠK Gajary

Kristián Hajdin

Kristián Hajdin
Rok narodenia: 1997  

Ján Procháska

Ján Procháska
  Rok narodenia: 1967 Kluby: FK SH Senica - 1.SNFL, VTJ Senica - 5.liga, SC Engelhartstetten - 1.klasse-gebietsliga, TJ Veľké Leváre - 3 a 2.liga, SC Zistersdorf - 2. Landesliga, SC Marchegg - 1.klasse

Roman Žák

Roman Žák
Rok narodenia: 1981

Juraj Šišolák

Juraj Šišolák
Rok narodenia:1991 Kluby: FK Vlčany, Sokol Radovesnice (česko), TJ Starovičky (česko)

Radovan Brenkus

Radovan Brenkus
Rok narodenia: 1980

Náš tím

Martin Michálek

Martin Michálek
Rok narodenia: 1987 Kluby: TJ Sokol Borský Mikuláš, Spartak Myjava, FK ŠVS BRADLAN Brezová pod Bradlom,   TJ Družstevník Hlboké,   FK Borský Svätý Jur   TJ Družstevník Lakšárska Nová...

Marek Čemba

Marek Čemba
Rok narodenia: 1990 Kluby: ŠK Slovan Bratislava, SK Slovan Varnsdorf (Česko), ŠK SFM Senec, FK Slovan Ivanka pri Dunaji, UFC Weiden am See (Rakúsko)

Jaroslav Tomiš

Rok narodenia: 1987 Kluby: TJ Slovan Šaštín - Stráže, FC Spartak Trnava, FK Borský Svätý Jur, TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE

Erik Gildein

Rok narodenia: 1993 Kluby: FK Malé Leváre, ŠK Gajary

Kristián Hajdin

Kristián Hajdin
Rok narodenia: 1997  

Ján Procháska

Ján Procháska
  Rok narodenia: 1967 Kluby: FK SH Senica - 1.SNFL, VTJ Senica - 5.liga, SC Engelhartstetten - 1.klasse-gebietsliga, TJ Veľké Leváre - 3 a 2.liga, SC Zistersdorf - 2. Landesliga, SC Marchegg - 1.klasse

Roman Žák

Roman Žák
Rok narodenia: 1981

Juraj Šišolák

Juraj Šišolák
Rok narodenia:1991 Kluby: FK Vlčany, Sokol Radovesnice (česko), TJ Starovičky (česko)

Radovan Brenkus

Radovan Brenkus
Rok narodenia: 1980

Fotogaléria: Úvodná stránka

Táto fotogaléria je prázdna.

Naše postupujúce mužstvo: