Aktuality

PROGRAM MAJSTROVSKÝCH ZÁPASOV MUŽSTIEV ŠK ZÁVOD CEZ VÍKEND 27.- 28.8.2016

23.08.2016 18:04
        SOBOTA     27.8.       PRÍPRAVKA        11:30   TJ Veľké Leváre – ŠK...

Výsledok prípravného zápasu predprípravky.

20.08.2016 12:13
ŠK Gajary - ŠK Závod 6:4 góly: Matúš Bachratý 2, Roman Michalovič, Richard Slovinský Ako sme nastúpili: Marek CHvátal (2008), Marek Hollý (2008), Matúš Bachratý (2008), Mário Sivák (2008),Richard Slovinský (2009), Lukáš Linder (2009), Roman Michalovič (2009), Andrej Duška (2009), Lukáš Majzún...

PROGRAM MAJSTROVSKÝCH ZÁPASOV MUŽSTIEV ŠK ZÁVOD CEZ VÍKEND 20.- 21.8.2016

19.08.2016 09:42
SOBOTA     20.8.       DORAST           17:00   TJ Slovan Vištuk – ŠK...

PROGRAM PRÍPRAVKY NA 34. KALENDÁRNY TÝŽDEŇ

19.08.2016 09:31
PONDELOK        22.8.   17:00   tréning ihrisko STREDA            24.8.    17:00   tréning  ihrisko Info: 0905925500      0903646491

Priateľský zápas predprípravky

19.08.2016 09:24
Predprípravka (ročníky 2008 a mladší) odohrá v sobotu 20.8. o 10.00 priateľský zápas z rovesníkmi z Gajár. Odchod autami je o 9:00 od ihriska.

ŠK Závod - FK Borinka 2.kolo

16.08.2016 13:19
Závodu zatiaľ vstup do novej sezóny vôbec nevychádza. Po tom, čo dostali na úvod ,,welcome drink,, od Petržalky, tak tento raz neuspeli ani proti ďalšiemu nováčikovi v IV. lige a to proti Borinke. Do polčasu bolo 3:0 pre hostí, keď sa postupne presadili Rudolf Pálfy a dva góly vsietil Michal...

PROGRAM PRÍPRAVKY NA 33. KALENDÁRNY TÝŽDEŇ

16.08.2016 13:18
PROGRAM PRÍPRAVKY NA 33. KALENDÁRNY TÝŽDEŇ STREDA 17.8. 17:00 tréning ihrisko ŠTVRTOK 18.8. 17:00 tréning ihrisko Info: 0905925500 0903646491

Program prípravky

01.08.2016 11:01
PROGRAM PRÍPRAVKY NA 31. KALENDÁRNY TÝŽDEŇ STREDA           3.8.     17:00   tréning ihrisko ŠTVRTOK         4.8.    17:00   tréning  ihrisko Info:...

Prvý ročník turnaja dospelích Memoriál Jozefa Gajdu

27.06.2016 11:50
19.júna 2016 sa v Závode uskutočnil turnaj dospelých - ,,Memoriál Jozefa Gajdu“, ktorý sa otvoril za prítomnosti manželky p. Anny Gajdovej a dcér zosnulého, bývalého starostu Jozefa Gajdu. ŠK Závod na štadióne privítal tri mužstvá – ŠK Gajary, FK Malé Leváre, FK Studienka. Turnaj otvoril zápas...

Tretí ročník medzinárodného futbalového turnaja prípraviek U11 "O pohár starostu obce Závod" – 25.6.2016 Vyhodnotenie a poďakovanie

27.06.2016 10:53
6. miesto - TJ Lakšárska Nová Ves 5. miesto – FC Pálava Mikulov 4. miesto - TJ Družstevník Koválov 3. miesto – ŠK Závod 2. miesto - TJ Slovan Šaštín 1. miesto – FK Mutěnice Najlepší hráč turnaja – Theo Mullot - FK Mutěnice...
Všetky články

Náš tím

Martin Michálek

Martin Michálek
Rok narodenia: 1987 Kluby: TJ Sokol Borský Mikuláš, Spartak Myjava, FK ŠVS BRADLAN Brezová pod Bradlom,   TJ Družstevník Hlboké,   FK Borský Svätý Jur   TJ Družstevník Lakšárska Nová...

Marek Čemba

Marek Čemba
Rok narodenia: 1990 Kluby: ŠK Slovan Bratislava, SK Slovan Varnsdorf (Česko), ŠK SFM Senec, FK Slovan Ivanka pri Dunaji, UFC Weiden am See (Rakúsko)

Jaroslav Tomiš

Rok narodenia: 1987 Kluby: TJ Slovan Šaštín - Stráže, FC Spartak Trnava, FK Borský Svätý Jur, TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE

Erik Gildein

Rok narodenia: 1993 Kluby: FK Malé Leváre, ŠK Gajary

Kristián Hajdin

Kristián Hajdin
Rok narodenia: 1997  

Ján Procháska

Ján Procháska
  Rok narodenia: 1967 Kluby: FK SH Senica - 1.SNFL, VTJ Senica - 5.liga, SC Engelhartstetten - 1.klasse-gebietsliga, TJ Veľké Leváre - 3 a 2.liga, SC Zistersdorf - 2. Landesliga, SC Marchegg - 1.klasse

Roman Žák

Roman Žák
Rok narodenia: 1981

Juraj Šišolák

Juraj Šišolák
Rok narodenia:1991 Kluby: FK Vlčany, Sokol Radovesnice (česko), TJ Starovičky (česko)

Radovan Brenkus

Radovan Brenkus
Rok narodenia: 1980

Lukáš Andrla

Lukáš Andrla
Rok narodenia: 1992  Kluby: ŠK Malacky FO, TJ Starovičky (česko)

Náš tím

Martin Michálek

Martin Michálek
Rok narodenia: 1987 Kluby: TJ Sokol Borský Mikuláš, Spartak Myjava, FK ŠVS BRADLAN Brezová pod Bradlom,   TJ Družstevník Hlboké,   FK Borský Svätý Jur   TJ Družstevník Lakšárska Nová...

Marek Čemba

Marek Čemba
Rok narodenia: 1990 Kluby: ŠK Slovan Bratislava, SK Slovan Varnsdorf (Česko), ŠK SFM Senec, FK Slovan Ivanka pri Dunaji, UFC Weiden am See (Rakúsko)

Jaroslav Tomiš

Rok narodenia: 1987 Kluby: TJ Slovan Šaštín - Stráže, FC Spartak Trnava, FK Borský Svätý Jur, TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE

Erik Gildein

Rok narodenia: 1993 Kluby: FK Malé Leváre, ŠK Gajary

Kristián Hajdin

Kristián Hajdin
Rok narodenia: 1997  

Ján Procháska

Ján Procháska
  Rok narodenia: 1967 Kluby: FK SH Senica - 1.SNFL, VTJ Senica - 5.liga, SC Engelhartstetten - 1.klasse-gebietsliga, TJ Veľké Leváre - 3 a 2.liga, SC Zistersdorf - 2. Landesliga, SC Marchegg - 1.klasse

Roman Žák

Roman Žák
Rok narodenia: 1981

Juraj Šišolák

Juraj Šišolák
Rok narodenia:1991 Kluby: FK Vlčany, Sokol Radovesnice (česko), TJ Starovičky (česko)

Radovan Brenkus

Radovan Brenkus
Rok narodenia: 1980

Lukáš Andrla

Lukáš Andrla
Rok narodenia: 1992  Kluby: ŠK Malacky FO, TJ Starovičky (česko)

Fotogaléria: Úvodná stránka

Táto fotogaléria je prázdna.

Naše postupujúce mužstvo: