Zohor - Závod

12.05.2013 10:01

Zohor - Závod    1 : 2    (0 : 0)      

 

Góly : Slovinský, Čemba

 

Závod : Babirát - Adamy, Slovinský, Drahoš, Šišolák M., Čemba, Kozárek, Šišolák P., Miženko, Lopoš, Blecha Rob, Šimkovič, Smrtič

 

V ďalšom stretnutí nastúpili Starí páni Závod v Zohore proti domácemu družstvu. Zápas sa odohral za stáleho dažďa, ale na dobrom teréne. V úvode stretnutia bolo na obidvoch stranách veľa nepresností. Prvú šancu stretnutia mali domáci po rohovom kope, keď nikým nepokrytý hráč netrafil Babirátovu stranu. Ďalšiu čistú gólovú šancu si domáci nevypracovali a strely smerujúce do priestoru brány zneškodnil Babirát. Na druhej strane mal dve šance Lopoš, keď v prvej netrafil bránu a v duhej nastrelil brankára.

V druhom polčase domáci zvýšili obrátky a snažili sa strhnúť víťazstvo na svoju stranu. V niektorých momentoch zatlačili hostí do defenzívy, ale tí hrozili útokmi do rozhodenej obrany domácich. Jeden z protiútokov zastavili domáci faulom na Kozárka a z nariadeného priameho kopu trafil Slovinský 0 : 1. Vedenie hostí mohol poistiť Lopoš, ale loptu smerujúcu do prázdnej brány nepochopitene prekopol nad. Potvrdilo sa nedáš - dostaneš a domáci po prečíslení obrany hostí vyrovnali 1 : 1. Domáci si vytvorili aj ďalšie šance, ktoré zlikvidoval Babirát, raz jeho bránu zachránilo brvno a raz ho na bránkovej čiare zastúpil Slovinský. Hostia hrali svoju hru a hrozili protiútokmi do otvorenej obrany domácich. Jedno z prečíslení domácej obrany po ideálnej prihrávke Miženka do voľného priestoru využil Čemba a nedal v nájazde domácemu brankárovi šancu 1 : 2. Tento gól bol rozhodujúci, aj keď do konca stretnutia mohli výsledok zmeniť obidve strany.

Späť