Závod - Plavecký Štvrtok

20.05.2013 16:31

Závod - Plavecký Štvrtok    5 : 4    (2 : 2)

 

Góly :     Čemba 2, Slovinský, Lopoš, Richveis

 

Závod :    Babirát - Matok, Slovinský, Prachár, Bukovčák, Čemba, Kozárek, Pa. Šišolák, Miženko, Rom. Blecha, Lopoš, Adamy, Mil. Šišolák, Drahoš, Richveis, Smrtič, Stanek, Kovář, Chudej, Blecha Rob., And. Šišolák 

 

V nedeľu 19. mája 2013 privítali Starí páni Závod na domácom trávniku mužstvo Plaveckého Štvrtka. Stretnutie sa odohralo za síce slnečného, ale veľmi veterného počasia.

Úvod stretnutia patril hosťom, ktorí využívali nedorozumenia v domácom kolektíve. Svoju prevahu však hostia dokázali využiť len raz. Domáci postupne hru vyrovnali a po samostatnej akcii Lopoša vyrovnali na 1 : 1. V ďalšom priebehu prebrali domáci iniciatívu, čoho výsledkom bol gól Slovinského 2 : 1. Hostia však využili ďalšiu chybu v obrane domácich a vyrovnali na polčasových 2 : 2.

V druhom polčase domáci pokračovali z hry zo záveru druhého polčasu, vytvorili si tlak a šance. Výsledkom zlepšenej hry boli dva góly Čembu, žiaľ ďalšie šance  domácich ostali nevyžité. Hostia vyťažili v druhom polčase z minima maximum a pred koncom využili v krátkom časovom úseku dve chyby na vyrovnanie 4 : 4. Keď sa zdalo, že stretnutie skončí remízou využil rohový kop a nedorozumenie v obrane hostí na rozhodujúci gól Richveis 5 : 4.

Stretnutie rozhodoval Vašek.

Späť