Šaštín - Závod

03.06.2012 13:32

Šaštín - Závod 2 : 0 (1 : 0)

Závod : Ľ. Krajčír - A. Šišolák, Slovinský, M. Šišolák, Adamy, Matok, Stanek, P. Šišolák, Chudej, Rom. Blecha st., Lopoš, Rob. Blecha

V sobotu 2. júna 2012 odohrali Starí páni Závod ďalšie stretnutie na výborne pripravenom ihrisku v Šaštíne.

Domáci boli veľkým favoritom tohto stretnutia, čo sa snažili potvrdiť od začiatku stretnutia, ale obrana Závodu na čele s brankárom Krajčírom útoky domácich úspešne odvracala. Závod domácim z niekoľkých protiútokov tiež nebezpečne pohrozil - Lopoš, Matok. Trest prišiel 5 minút pred koncom polčasu po prečíslení obrany Závodu a domáci viedli 1 : 0.

Úvod druhého polčasu patril domácim, ktorí si vypracovali niekoľko dobrých šancí, ktoré však zahodili, dokonca brankár Závodu Krajčír kryl pokutový kop. Domáci mohli za nepremenené šance pykať, keby hostia premenili svoje dobré príležitosti - Chudej 2x, Stanek, Lopoš. V poslednej minúte zápasu domáci upravili konečný stav stretnutia na 2 : 0, keď využili rýchle prečíslenie po rohovom kope do otvorenej obrany Závodu.