Góly : Studenič, Rom. Blecha st., Chudej, Stanek, Lopoš

Rozhodoval : Babirát

Závod : Spusta - Studenič, Drahoš, Matok, Bukovčák, Chudej, Čemba, Stanek, Šimkovič, Lopoš, Rom. Blecha st., Nič, Rob. Blecha, Mi. Šišolák, Slovinský, Kovář, Mikulič,

V ďalšom zápase privítali Starí páni Závod hráčov Kútov.

Po úvodnom "oťukávaní" prebrali iniciatívu hostia, ktorí prevahu pretavili do hrozivo vyzerajúceho vedenia 0 : 4. V závere polčasu domáci skorigovali výsledok Studeničom 1 : 4.

Pred začiatkom druhého polčasu asi nikto nepredpokladal, že sa domácim po výsledku 4 : 0 podarí otočiť vývoj zápasu. Obrat začal dorážkou Roman Blecha st., na 3:4 znižoval Chudej. Definitívny obrat prišiel v závere, po rohu Slovinského vyrovnal efektnou pätičkou Stanek a v poslednej minúte znova po trestnom kope Slovinského Lopoš volejom upravil na konečných 5 : 4.