Starí páni Závod - Starí páni Brodské

07.10.2012 14:00

Starí páni Závod - Starí páni Brodské    4 : 3 (0 : 2)    Góly : Lopoš 2, Chudej, Richveis

Závod : Kovář - M. Šišolák, Drahoš, Prachár, Bukovčák, A. Šišolák, Chudej, Slovinský, Rob. Blecha, Lopoš, Rom. Blecha st., Smrtič, Spusta, Richveis, Štetina,

V ďalšom stretnutí privítali Starí páni Závod na svojom ihrisku silného súpera z Brodského. Svoju silu hostia ukázali v prvom polčase, keď rozháranú a neorganizovanú hru domácich potrestali dvomaa gólmi, ďalšie šance hostia nevyužili. Domáci pohrozili v prvom polčase dvakrát Chudejom, ktorý však svoje šance nevyužil.

Druhý polčas začali opäť aktívnejšie hostia a zvýšili svoj náskok na 0 : 3. Potom, ale ďalšie šance trestuhodne zahodili, čo bola voda na mlyn domácich. Najprv znížil Lopoš, potom po chybe brankára strelil kontaktný gól Richveis. Desať minút pre koncom vyrovnal Chudej. Hra a šance sa v tom čase prelievali z jednej strany na druhú. Rozhodnutie padlo dve minúty pred koncom, keď ideálnu prihrávku Slovinského na rozhodujúci gól zúžitkoval Lopoš.

V slušnom stretnutí je tento výsledok pre hostí krutý a spravodlivejšia by za predvedené polčasy bola remíza.