Karlova Ves

18.09.2017 16:36

Pred úvodným hvizdom hlavného rozhodcu sme si minútou ticha uctili pamiatku nášho bývalého hráča Mikuláša Majzúna, ktorý nás navždy opustil 9.9.2017 vo veku 76 rokov.

Aktérov zápasu sprevádzal dážď.

Zápas otvoril už v 12' presný zásah Vallu. Hostia nečakali dlho a v 21' bolo vyrovnané. Do polčasu sme prehrávali 1:3.
Po prestávke sme inkasovali ešte dva góly. V poslednej 15-minútovke sa ešte podarilo upraviť výsledok Čembovi - 2:5.

Zostava: Michálek, Drahoš, Malý ,Čemba ©, Sedláček, Valla, Žák, Kudoláni, Gildein, Majzún, Blecha M.
Po striedaní do hry zasiahli: Brunclík, Slovinský, Podkovčík, Blecha R.

ŽK: Malý, Slovinský

ŠK Závod:FKM Karlova Ves Bratislava - 2:5

Po 8.kole sme v tabuľke na 12.mieste v tabuľke s 8 bodmi a skóre 15:28. Marek Čemba je zatiaľ 2. najlepším strelcom súťaže.

Ďakujeme všetkým, ktorých nepriaznivé počasie neodradilo a prišli nás povzbudiť.
9.kolo odohráme 24.9.2017 o 16:00 proti FC Malacky. /Odchod je o 14:30/